همکاری در فروش

30% از فروش را از آن خود کنید!

30% از فروش را از آن خود کنید!

آیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟


آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟


کافی است در طرح بازاریابی سیکا سرور ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.


در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی سیکا سرور ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت سیکا سرور منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت سیکا سرور ، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی سیکا سرور را خریداری نماید، درصدی از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت. لطفا توجه کنید که این بالاترین درصد سود در بین سیستم های همکاری در فروش می باشد.
تنوع سرویس و همچنین تعرفه های سرویس ها در سیکا سرور متنوع بوده و پاسخگوی هر نیازی می باشد.فعال کردن حساب بازاریابی


پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.


در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد سیکا سرور فعال خواهد شد.راهنمای کار با بخش بازاریابی


نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.


در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای سیکا سرور که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به پرداز آی تی ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت سیکا سرور وارد شود، سیستم سیکا سرور به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی سیکا سرور را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد.قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی


1 – شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی سیکا سرور جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت.


2 – تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 100،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد.


3 – مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد.


4 – سیستم بازاریابی سیکا سرور برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد.


5 – تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت.


6 – سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.


جهت بازاریابی میتوانید از بنر های فوق در سایز های متنوع استفاده نمایید و یا اگر طراح بنر هستید بنر به سلیقه خود طراحی کرده و برای ما ارسال نمایید تا به اسم خودتان در همین قسمت قرار گیرد.


7 – تمامی این سرویس ها از جمله پنل پیامک هاستینگ و کارت اعتباری بع غیر از خدمات دامین شامل این طرح می باشند


8 - مقدار کارمزدی که از فروش هر سرویس به شما تعلق میگیرد در پایین ذکر شده است:

فروش هاست :30%

فروش پنل پیامک:30%

فروش کارت اعتباری:10%بخش آموزش های ما به شما کمک میکند تا مشکلات خود را برطرف کنید