درباره گروه فناوری سیکا

بیش از 10 سال خدمت به شما مشتری های ارجمند

گذشته و داستان ما

تیم سیکا از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات و مشاوره با دو نیرو متخصص شروع کرد. در اوایل سال 1385 بود که با توجه به شروع رشد اینترنت در ایران این این تیم تصمیم به مشاوره و ورود مشتریان خود در عرصه دیجیتال کرد به همین منظور شرکت گستره فناوری سیکا را تاسیس کرد و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. از این پس تیم سیکا بزرگ شد و در زمینه های مختلفی همچون تجارت الکترونیک، خدمات و میزبانی وب و طراحی و توسعه وبسایت فعالیت میکرد و در طول این مدت فعالیت با انجام پروژه های موفق تجربه بسیاری کسب نموده است.

این شرکت با طرح واقعیت مجازی در سال 1386 در مرکز رشد واحدهای فناوری پذیرفته و مستقر گردید. همچنین در سال 1387 به عنوان کارافرین برتر بخش خدمات استان کرمان از سوی وزارت کار و امور اجتماعی برگزیده شد. سپس شرکت سیکا با توسعه فعالیت های خود وارد زمینه های خدمات کردیت کارت و حساب ارزی آنلاین نیز شد.

در سال 1387 برنده طرح برگزیده فن بازار تخصص ICT وزارت علوم و تحقیقات و فناوری گردید . در سال 1388 مجوز استقرار رسمی در پارک علم و فناوری استان کرمان را کسب نمود .

این گروه فعالیت های خود را در زمینه تجارت نیز آغاز نمود و چندین طرح تجاری بر پایه IT طراحی نمود که برخی اجرا شده و برخی در حال اجرا میباشد . شرکت سیکا در سال 1389 به عنوان واحد فناوری موفق از سوی مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته نیز برگزیده شد.

این گروه در سال 1390 شرکت جدید سامانه تجارت سیکا را با سرمایه 200 میلیارد ریال در کیش تاسیس نمود، تا فعالیت های تخصصی خود را در زمینه های تجارت و تجارت الکترونیکی توسعه بخشد.

از سال 1395 گروه فناوری و تجارت سیکا شرکای تجاری خارجی در زمینه های IT را به همکاری گرفته و دارای روابط و همکاری های تجاری با چندین شرکت معتبر ایرانی در حوزه IT و تجارت میباشد. این گروه در راستای توسعه بازار جهانی از طریق امریکا ، اسپانیا و امارت در حال فعالیت میباشد.

تخصص تیم ما

تیم ما متعهد به ایجاد بالاترین کیفیت در روند تولید و خدمات خود می باشد. برای پروژه ها و خدماتی که انجام می دهیم انرژی و دقت فوق العاده ای صرف می کنیم.

حریم خصوصی و اطلاعات مشتریان ما در همه حال محفوظ و غیر قابل انتقال به دیگران می باشد.

فعالیت در سیکا نیازی به مدرک تحصیلی بالا یا معرفی دوست و آشنا ندارد، همه کارمندان با استعداد و دانسته هایشان استخدام شده و سنجش می شوند.

محیط کاری را در سیکا همیشه باید آرام، بدون تنشهای غیرکاری و دوستانه نگهداریم.

ما نسبت به خلق هر محصولی مسئولیم و باید در تمام زمانها فارغ از مشکلات و مسائلی که ما را در شرایط سخت و دشوار قرارمی دهد کیفیت بالای کارهایمان را حفظ کنیم.

کیفیت تولید را فدای سود و ارزشهای مادی نخواهیم کرد.

باورداریم دنیا در حال تغییر است و سیکا همیشه باید در جریان تغییرات، ابداعات و راه کارهای نوین پیشرو باشد.

حوزه خدمات و فعالیت سیکا سرور

تیم خدمات میزبانی سیکا با نام سیکا سرور تمرکز خود را برای ایجاد بستری مناسب جهت برقراری ارتباط در دنیای تجارت الکترونیک گذاشته است به همین سبب علاوه بر خدمات هاستینگ و دامنه خدمات زیر را هم اعطا میکند
بخش آموزش های ما به شما کمک میکند تا مشکلات خود را برطرف کنید