خدامت پیام کوتاه

پنل پیامک سیکا با پایین ترین نرخ عرضه

چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کنیم؟


کسب و کارها همواره به دنبال شیوه‌ای برای برقراری ارتباطی موثر با مشتریان فعلی و بالقوه خود هستند؛ روشی که از نتابج خوب آن مطمئن باشند و به سادگی بتوانند آن را مدیریت کنند. مطمئناً می دانید که تبلیغات، بازاریابی یا به طور کلی ارتباط با مشتریان با روش های متعددی امکان پذیر است، که تبلیغات پیامکی یک از آن ها است.

از آنجایی که تلفن همراه به تدریج به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شد، پیامک هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن ها شناخته شد.

اگرچه بازاریابی پیامکی در ایران با سواستفاده‌های متعددی روبرو شده است، مطمئناً اگر شما از این ابزار درست استفاده کنید و برای اهداف خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید، تبلیغات پیامکی ابزار مناسبی برای تبدیل کاربر به مشتری خواهند بود.

پیگیری یکی از اصول پایه در هر کمپین تبلیغاتی است و اگر میزان اثربخشی یک ارتباط تبلیغاتی به‌درستی قابل اندازه‌گیری نباشد استفاده از آن تقریباً بیهوده است.


سرویس‌های پیامکی سیکا گزارش دریافت پیامک توسط گیرنده را به شما ارائه می‌دهند تا مطمئن شوید که پیامک تان با موفقیت به دست مشتریان رسیده است.پیام صوتی:


ارسال هم زمان فایل صوتی شما به هزاران شماره در کمترین زمان؛ همچنین امکان ارسال به موبایل و تلفن ثابت؛ امکان فوق العاده ارسال از روی نقشه به منطقه مورد نظر؛ دفترتلفن پیشرفته؛ نظرسنجی؛ نمودار وضعیت و...

پیام کوتاه:


ارسال پیامک به انواع روش ها: ارسال تکی، گروهی، دفترتلفن، منطقه ای، مشاغل، کدپستی، محله ای، نظیر به نظیر، با کلمات کلیدی، رده سنی و جنسیت، از طریق فایل متنی و اکسل، دکل BTS ، اتصال به نرم افزار یا سایت دیگر و ...

ایمیل انبوه:


ارسال ایمیل با سرور اختصاصی و ویژه، به صورت ارسال انبوه، خبرنامه و ... با استفاده از ادیتور پیشرفته. در این سرویس سعی شده است تمامی ایمیل ها به درستی ارسال شده، دراینباکس بنشیند و اسپم نشود.

فقط ارسال شده ها را می پردازید!

چنانچه تمایل به ارسال تبلیغاتی یا اطلاع رسانی به صورت انبوه دارید، امکانات، تجربه و بانک های اطلاعاتی ما راهگشای شماست. شما متن و زمان ارسال را مشخص می نمایید و "سیکا" انجام ارسال شما را بر عهده می گیرد. امکان ارسال به : همراه اوّل و ایرانسل - بر حسب شهر و استان - به یک یا چند پیش شماره خاص - بر اساس سن و جنسیت - بر اساس منطقه و کد پستی - بر اساس مشاغل و بانکهای اطلاعاتی

بهترین شرایط را برای نمایندگی فراهم آورده ایم؛

"سیکا" با ارائه پنل نمایندگی مستقل (با برند شما) زمینه ساز یک فرصت شغلی مناسب برای افراد علاقه مند به کسب درآمد از طریق اینترنت شده است. شما همین امروز می توانید پنل نمایندگی پیامک خود را اخذ نمایید و به یک بازار بزرگ (تجارت پیامک و تبلیغات مرتبط) وارد شوید. تیم "سیکا" از ابتدا تا انتهای مراحل در کنار شما خواهد بود. کلیه قرارداد ها و مجوز های لازم برای شروع فعالیت توسط ما اخذ خواهد شد و شما فقط کسب و کار خود را مدیریت خواهید کرد. البته توجه داشته باشید که شرایط و قوانین اخذ نمایندگی را حتماً مطالعه فرمایید.

پنل پیامک ویژه
250,000تومان

 • ارسال ایمیل : دارد
 • ارسال پیام صوتی : دارد
 • ارسال پیامک : دارد
 • خدمات ارزش افزوده : دارد
 • نمایش بلک لیست ارسال : دارد
 • امکانات پیشرفه : دارد
پنل پیامک رایگان
رایگان

 • ارسال ایمیل : ندارد
 • ارسال پیام صوتی : دارد
 • ارسال پیامک : دارد
 • خدمات ارزش فزوده : ندارد
 • نمایش بلک لیست ارسال : ندارد
 • امکانات پیشرفه : داردوب سرویس به روز و قدرتمند همراه با شرایط ویژه برای برنامه نویسان

آیا نیاز دارید در سایتی که طراحی کرده اید یا نرم افزار خود در هنگام ثبت نام یا قسمت های مختلف ارسال پیامک داشته باشید ؟ "سیکا" برای برنامه نویسان گرامی شرایط خوبی فراهم ساخته تا با حداقل تعداد خط کد نویسی قابلیت ارسال و دریافت پیامک را در پروژه های خود قرار دهند. قابلیت های ویژه "سیکا" برای برنامه نویسان : جامعیت وب سرویس برای زبان ها، بخش ها و متد گوناگون دریافت رایگان ونیز شارژ پیامک رایگان جهت انجام تست های مختلف ارسال پیامک با جدیدترین متد و به صورت یکپارچه از طریق کلیه اپراتورها به آدرس دلخواه شما سرعت بالای ارسال پیامک از تمامی خطوط امکان نمایش گزارش ارسال همراه با کد بالک (رسیده به گوشی، ارسال شده و ...)


با استفاده از این وب سرویس میتوانید درخواست های ارسال انواع پیام (وب پوش، معمولی، پیام فوری) را به صورت خودکار برای سیستم ارسال کنید. جزئیات فنی در پنل کاربری قسمت خدمات وب سرویس موجود می باشند.


افزونه ارسال پیامک فریر افزونه ارسال پیامک WHMCS
افزونه ارسال پیامک اپن کارت افزونه ارسال پیامک ووکامرس
ماژول ارسال پیامک وردپرس ماژول ارسال پیامک پرستاشاپ
ماژول ارسال پیامک خبرنامه جوملا ماژول ارسال پیامک ثبت نام جوملا

مستندات، لینک دانلود نمونه کدها به همراه توضیحات ونیز امکانات و لینک دانلود افزونه ها در پنل کاربری موجود می باشد


دریافت شماره های ارسالیدر به روز رسانی جدید موارد به شرح زیر اضافه گردید :

1. دریافت اخبار سامانه

2. ارسال منطقه ای کشوری و ملزومات آن برای ارسال
بخش آموزش های ما به شما کمک میکند تا مشکلات خود را برطرف کنید